ButikerBrakuje miejsc parkingowych -

Brakuje miejsc parkingowych

Spa Ośrodków Spa przybywa nam z każdym rokiem. Najwięcej w miejscowościach nadmorskich, bo tam zarabia się najwięcej. Naturalnie można w tym wypadku mówić o sezonowości, a to zazwyczaj dwa – góra trzy miesiące intensywnych „wakacji”. Nie mniej trzeba nam wiedzieć, ze same w sobie Spa cieszą się dużym uznaniem w oczach niemieckich emerytów także i poza sezonem. Wtedy w naszych kurortach można spotkać całe wycieczki „geriatryczne”, spacery po plażach, nad brzegiem morza i liczne zabiegów w gabinetach odnowy biologicznej. Nie dziwne więc, że ci, którzy mają działki nad morzem postanawiają budować pensjonaty i przylegając do nich ośrodki Spa.

Kiedy już zaczyna się budowa, to inwestorzy starają się maksyma,lnie zagospodarować tereny. Niekiedy dochodzi do tego. Że na całym terenie mamy zabudowę i zaczyna brakować miejsca na parkingi. To szalenie ważny aspekt. Nie ma co ukrywać – ww Polsce nadal dużo się kradnie samochodów i zostawianie pojazdów na niestrzeżonym parkingu będącym poza terenem ośrodka wypoczynkowego to spore ryzyko. Na pewno takie ośrodki powinny być z miejsca dyskredytowane. Oznacza to bowiem, że właściciele ośrodków nie szanują swoich klientów i nastawiają się tylko i wyłącznie na sam w sobie zarobek. A skoro tak jest, to i w wielu przypadkach mamy do czynienia także z niedoświadczonym personelem. A to już jest katastrofa. Bo po co nam wizyta w Spa, w którym masażysta na nas dopiero będzie się uczył swojego fachu?

Jeśli ośrodki Spa, to tylko poważne, takie, które nie tylko wynajmują swoje pomieszczenia jako sale weselne, ale przede wszystkim takie ośrodki, w których personel skupia się na klientach szukających odpoczynku i kuracji.

Instytuty Spa są tylko wtedy atrakcyjne, kiedy dysponują personelem w postaci profesjonalistów. Takich osób, które będą wiedziały co zrobić z naszym ciałem, żebyśmy odpoczywali i się relaksowali. Aby potrafili znaleźć środek, dzięki któremu nasza cera zacznie się regenerować, nasze staw przestaną boleć. Do tego potrzebny jest nie tylko doświadczony personel, ale i wysokiej jakości urządzenia i kosmetyki. Od maski, kremów, i balsamów, po borowinę. Potrzebne są komory kriogeniczne, lampy solarne, groty solne i dziesiątki różnych urządzeń i miejsc, jakie mają znaczenie dla naszego fizycznego samopoczucia.

Na pewno idealnie działającego środka na oszczędnościach nie da się zbudować. Naturalnie w tym mniejszych obiektach Spa możemy liczyć na nieco niższy rachunek. Ale dużych różnic w cenie nie ma aż tak wielkich, by szukać tego typu miejsc. Lepiej jest zapłacić więcej, ale mieć pewność, że nikt nam ie ukradnie samochodu, a same zabiegi zostaną wykonane wedle naszych potrzeb. I może się ktoś tutaj uśmiechać pod nosem, ale racja i tak jest po naszej stronie. Ośrodek Spa bez strzeżonego parkingu jest mało atrakcyjnym miejscem. I dlatego w takie miejsca jeździć nie powinniśmy, szukajmy luksusu, bo jeśli płacić, to żebyśmy chociaż wiedzieli za co.

Tagi: ośrodek, personel, parking | Struktura strony

balneoterapia

 Balneoterapia jest jednym z działów fizjoterapii. Wykorzystywał ją już nawet Hipokrates, a dziś jest coraz bardziej popularną metodą lecznictwa i odnowy biologicznej. Balneoterapia obejmuje szereg różnego rodzaju zabiegów, do których wykorzystywana jes…
czytaj więcej

Nadmorskie ośrodki nastawiają się na Niemców

Spa w naszym kraju nie cieszą się dużym zaufaniem Polaków. Uważamy, że jakość oferowanych usług jest na niskim poziomie, a ceny są zbyt wygórowane. Niektóre ośrodki mówią nawet nie tylko o zabiegach Spa, ale o instytutach. Ale tak naprawdę wszyscy mamy św…
czytaj więcej

Suplementy diety – czy warto je stosować?

Suplement to nic innego, jak uzupełnienie naszej codziennej diety. Nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości witamin, mikroelementów i innych substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Wszelkie niedobo…
czytaj więcej