ButikerMiłość narodzi się w SPA -

Miłość narodzi się w SPA

Spa Miłość to ważny temat literatury. Ale bardzo istotną rolę gra także w światowej historii kina. Nie ma w dzisiejszych czasach filmu, w którym pominięty miałby zostać wątek miłosny. W każdym dziele filmowym przedstawiona jest jakaś miłosna historia. Na ekranach kin non stop pojawiają się romanse i komedie romantyczne. Tak już jest od wielu lat. Miłość często bywa głównym tematem filmów, a niekiedy tylko drugoplanową rolą, ale nigdy nie jest w dziełach filmowców pomijana. Na co dzień możemy oglądać w telewizji różne seriale, w których również miłość gra główną rolę, a wiele z nich nawet ma w swojej nazwie słowo „miłość”. To dowodzi nam jednego. Że jest to uczucie, które chcemy oglądać na ekranach kin czy telewizyjnych, oraz że nie potrafimy bez tego uczucia żyć i funkcjonować w społeczeństwie. Na przestrzeni czasowej naszego życia każdego z nas w końcu spotyka uczucie miłości. Dlatego filmowcy używają tego uczucia do tworzenia swoich wspaniałych dzieł.

Wielu swojej miłości szuka podczas wakacyjnych wypraw. Jeździmy w gry i nad morze, w sezonie turystycznym można w tych miejscach spotkać wiele osób. Panie mogą spotkać wielu panów, panowie natomiast mogą poszukiwać swojego ideału wśród urlopujących kobiet. Nierzadko się zdarza, że na nadmorskich kąpieliskach rodzi się wielka miłość.

Są tacy, którzy nie boją się mówić, że wakacje to przede wszystkim szukanie partnera. Niejednemu się już w ten sposób udało ułożyć życie:

– „Ja swojego ukochanego spotkałam w ośrodku Sandra w Pogorzelicy – mówi Pani Anna jeżdżąca do Spa Sandra z uśmiechem sentymentu. – Pamiętaj to wszystko jak dziś, pierwszy raz mojego męża zobaczyłam na parkingu. Swoim autem zaparkował tak, ze nie mogła wyjechać i blisko kwadrans musiałam szukać właściciela auta. Kiedy się pojawił... coś, to chyba było od pierwszego wejrzenia. Z kłopotów na parkingu zrodził się pomysł wspólnego wyjścia do pubu, później kolacji i tak już zostało. Spotykaliśmy się trzy lata, dziś jesteśmy już małżeństwem. Do Sandra SPA przyjeżdżamy tak często, jak się da. Przywołuje ten ośrodek miłe emocje.”

To nie pierwszy przypadek, kiedy młodzi ludzie spotykają się na wakacjach, zupełne sobie obcy, ale znajomość taka potrafi niekiedy przetrwać całe lata. Później tworzą się pary, rodziny...

– „Szczerze mówić to nie znam takiej historii w naszym Spa – mówi kosmetyczka pracująca w Spa Baltica w Szczecinie. – Oczywiście mówię tutaj o moich bezpośrednich klientkach, bo w gazetach takie rzeczy się czytuje. Ale nie wiem, czy miejskie Spa sprzyjają nawiązywaniu takich znajomości, tutaj trafiaj,a osoby zabiegane, takie, które na nic nie mają czasu. Zupełnie inaczej jest, kiedy ktoś jedzie do dużego ośrodka na wakacje.”

Musimy wiedzieć, że w Spa niekiedy rodzą się wielkie uczucia. Ne tylko jeździmy do takich ośrodków po zdrowie i dobre samopoczucie, ale po wrażenie i emocje. Jeśli komuś dopisze szczęście, to na terenie ośrodka może uda się spotkać wielką miłość, jaka zagości w naszym życiu na zawsze?

Tagi: miłość, kosmetyk, brzuch | Struktura strony

Suplementy diety – czy warto je stosować?

Suplement to nic innego, jak uzupełnienie naszej codziennej diety. Nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości witamin, mikroelementów i innych substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Wszelkie niedobo…
czytaj więcej

Spóźnienia nie są mile widziane

– „Nie powinniśmy się spóźniać na zabiegi – mówi Agnieszka Pokraczna, zarządza jednym ze stołecznych ośrodków Spa. – Zazwyczaj jest tak, ze harmonogram jest mocno napięty. Pomiędzy jednym a drugim zabiegiem jest zaledwie minuta, może dwie przerwy. Jeśli b…
czytaj więcej

W Spa powinni być lekarze

Ośrodki Spa słyną z tego, że mogą przygotować dla ans wiele różnorakich terami i uleczyć niemalże każda dolegliwość. Przynajmniej tak mówi teoria – od leczenia zapachami, zwanym aromaterapią po różnego rodzaju okłady borowinowe, które leczą niewydolność k…
czytaj więcej