ButikerKilka sposobów na płaski brzuch -

Kilka sposobów na płaski brzuch

Spa Chyba każdy z nas chciałby pochwalić się płaskim i wyrzeźbionym brzuchem. Jednak czasami nie dbamy o niego w odpowiedni sposób i nawet jeśli należymy do osób młodych i szczupłych, często bywamy z niego niezadowoleni. Możemy uciec się do najprostszych sposobów sprawiających, że nasz brzuch będzie wyglądał płasko. W tym celu możemy nosić bieliznę wyszczuplającą, jednak jak wiadomo, w naszym życiu pojawiają się sytuacje kiedy nie możemy się w niej pokazać. I choć na co dzień przykryjemy ją ubraniem, to wybierając się na plażę czy basen nasz brzuch nadal będzie mankamentem naszej urody. Dlatego wprowadźmy w życie kilka prostych rad, by móc cieszyć się ładnym, płaskim brzuszkiem i bez skrępowania go odsłaniać.

Podstawą do osiągnięcia tego celu są ćwiczenia. Nie ograniczajmy ich jednak do tradycyjnych brzuszków. Pamiętajmy, że jest wiele innych prostych ćwiczeń, które bez problemu możemy wykonać w domu. Nie wszyscy lubimy wysiłek fizyczny, jednak by nasz brzuch był ładny nie musimy się katować. Wystarczy, że kilkanaście minut dziennie nad nim popracujemy, ale musi to być praca systematyczna. Wykonajmy codziennie kilka prostych ćwiczeń a bez większego wysiłku wzmocnimy mięśnie brzucha. Jeśli nie chcemy ćwiczyć w warunkach domowych, możemy udać się na siłownię, do klubu fitness czy SPA. Tam możemy rzeźbić swe ciało korzystając ze specjalnego sprzętu lub basenów.

Szczególną uwagę zwracajmy na to co jemy. Wygląd i kondycja naszego brzucha w znacznym stopni uzależnione są od naszych przyzwyczajeń żywieniowych. Ograniczenie wysokokalorycznych posiłków jest oczywiste. Jednak nie zapominajmy o unikaniu dań i napojów, które mogą powodować gromadzenie się w naszym organizmie gazów. Jeśli wyeliminujemy lub ograniczymy spożywanie niektórych warzyw strączkowych, kiszonej kapusty i gazowanych napojów unikniemy wzdęć. Nasz brzuch będzie wyglądał ładniej a my poczujemy się lepiej.

Aby zadbać o ten element naszej urody możemy wybrać się do salonów kosmetycznych czy ośrodków SPA. Nie dość, że zadbamy o nasz wygląd, to nie będzie wymagało to od nas wysiłku. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać zabiegi przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrniające skórę lub rzeźbiące czy modelujące sylwetkę. Dla osób leniwych dobrym sposobem na wzmocnienie mięśni brzucha jest skorzystanie z urządzeń stymulujących ich pracę. My możemy oddać się odpoczynkowi, a urządzenia te będą pracowały nad naszymi mięśniami.

Nie zapominajmy o prawidłowej postawie ciała. Jeśli nawet mamy ładny i płask brzuch, to w sytuacjach kiedy się garbimy będzie on i tak wyglądał niekorzystnie. W ten prosty sposób nie tylko dbamy o to, by nasz brzuch wyglądał lepiej, ale także dbamy o nasz kręgosłup. Starajmy się poświęcać regularnie czas na ćwiczenia, wyróbmy w sobie zdrowe nawyki żywieniowe i odwiedzajmy miejsca takie jak salony SPA. Nie kosztuje to wiele wysiłku i wyrzeczeń a w cudowny sposób działa na wygląd naszego brzucha, przez co nasza uroda zyskuje jeszcze więcej.

Tagi: brzuch, spa, laser | Struktura strony

Kobieta w ciąży i spa

zdrowe żywienie Ciąża to niezwykle ważny, wspaniały, ale także bardzo trudny okres w życiu kobiety, ale także i jej otoczenia. Okazuje się, że wahania nastrojów, ponure myśli i nerwy niezwykle często się w tym czasie pojawiają. Warto zatem pomyśleć o jakiś czynnościach, …
czytaj więcej

Jak radzić sobie ze zmarszczkami

Wraz z upływem czasu nasza skóra starzeje się i traci jędrność przez co pojawiają się zmarszczki. Pierwsze możemy zaobserwować już około 25 roku życia i są to zmarszczki mimiczne. Przyczyną ich powstawania są skurcze mięśni, do których dochodzi gdy się uś…
czytaj więcej

Pozwól by o twoje włosy zadbał specjalista

Piękne włosy dodają blasku naszej urodzie. Jednak częste farbowanie, trwała ondulacja, czy nawet pasemka strasznie niszczą ich strukturę. Obojętnie czy używamy do tych zabiegów drogich produktów czy też nie – nasze włosy po pewnym czasie i tak staną się s…
czytaj więcej