ButikerW SPA jest wSPAniale -

W SPA jest wSPAniale

Spa Każda kobieta dba o siebie, każda chce być piękna. Aby poprawić swój wygląd i podkreślić urodę, stosujemy mnóstwo kosmetyków. Jednak same kosmetyki, nawet te najlepsze, nie wystarczą. Warto zrobić dla siebie coś więcej i wybrać się do miejsc, które pomagają się nie tylko zrelaksować, ale także poprawić wygląd. Takimi miejscami są ośrodki SPA, oferujące całą gamę zabiegów, które sprawiają, że ciało wygląda zdrowo i pięknie.

Hydromasaże, aromaterapia, fizykoterapia, sauna – to tylko niektóre z zabiegów oferowanych przez hotele czy też ośrodki SPA. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Zresztą nie tylko kobieta, bo z upiększających usług korzystają także mężczyźni. Do SPA możemy się wybrać na pojedyncze zabiegi lub skorzystać z całych pakietów, obejmujących okres zwykle kilku lub kilkunastu dni. Hotele SPA dysponują bogatą ofertą takich pakietów. Dosłownie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można wybrać się tam w pojedynkę, z przyjaciółką, partnerem czy nawet całą rodziną. Pakiet możemy dobrać, skupiając się na przykład jedynie na zrzuceniu zbędnych kilogramów lub aby ogólnie zadbać o swoją urodę. Bez większych przeszkód w te specjalne miejsca mogą udać się także kobiety w ciąży, które wypoczynku potrzebują szczególnie. Ośrodki SPA posiadają specjalną ofertę nie tylko dla kobiet ciężarnych, ale także dla karmiących piersią.

Pobyt w SPA bez problemu można połączyć z wypoczynkiem nad morzem czy w górach. Zamiast spędzić urlop leżąc po prostu na plaży, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli jednak brak nam akurat czasu na dłuższe wyjazdy nie jest to żadną przeszkodą. W każdym większym mieście znajdziemy hotele SPA. Bogata oferta obejmuje zabiegi dbające nie tylko o urodę, ale także, co ważniejsze o nasze zdrowie. Przykładowo, możemy skorzystać z pakietów, które pomogą nam zadbać o kręgosłup. Jeśli zaś chodzi o urodę to możemy skorzystać z zabiegów pielęgnujących całe ciało lub skupić się na jego określonych partiach. Twarz, dekolt, dłonie, stopy – zadbać możemy dosłownie o wszystko. Oddajemy się w ręce profesjonalistów, którzy wiedzą jak nam pomóc, jak sprawić, aby nasze ciało wyglądało zdrowo i pięknie. Każdy hotel czy też ośrodek SPA wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia, a przy zabiegach stosuje się wysokiej jakości kosmetyki.

Najczęstsze zabiegi wykonywane w SPA to przede wszystkim peeling, masaż, fizykoterapia, aromaterapia. Możemy całkowicie oddać się w ręce specjalistów i po prostu relaksować. Możemy także skorzystać z form, które wymagają od nas trochę wysiłku. Jeśli chcemy zrzucić trochę zbędnych kilogramów, to dobrym sposobem na to jest aquaaerobic, czyli trening w basenie z wykorzystaniem różnego typu przyrządów, wspomagających ćwiczenia. Jeśli jednak nie potrzebujemy tego typu treningu i chcemy się zrelaksować, wtedy najlepiej wybrać zabiegi takie jak masaż gorącymi kamieniami, tapidarium (wypoczynek z nagrzewającymi lampami) czy też aromatyczne kąpiele. Wybór jest ogromny i to na co się zdecydujemy zależy od nas, od naszych potrzeb i oczekiwanego efektu.

O swój wygląd dbamy wszyscy, zwykle obierając najkrótszą drogę – kupując mnóstwo kosmetyków, które nie dają żadnych efektów lub żeby coś osiągnąć musimy stosować je przez bardzo długi okres. Dlatego warto korzystać z zabiegów oferowanych przez ośrodki SPA. Pomagamy wtedy nie tylko swojemu ciału, ale także relaksujemy się – co wpływa niezwykle pozytywnie na nasz wygląd i samopoczucie. Dobrze jest oderwać się od pracy i stresu i spędzić w SPA, jeśli nie weekend, to chociaż kilka godzin. Każdy potrzebuje chwil kiedy może zapomnieć o codziennych kłopotach i relaksować się dbając przy tym o swoją urodę i dobry nastrój.

Tagi: uroda, zabieg, wygląd | Struktura strony

Spóźnienia nie są mile widziane

– „Nie powinniśmy się spóźniać na zabiegi – mówi Agnieszka Pokraczna, zarządza jednym ze stołecznych ośrodków Spa. – Zazwyczaj jest tak, ze harmonogram jest mocno napięty. Pomiędzy jednym a drugim zabiegiem jest zaledwie minuta, może dwie przerwy. Jeśli b…
czytaj więcej

Nie zaniedbuj swoich stóp

Po całym dniu pracy czujemy się niesamowicie zmęczeni, potrzebujemy odpoczynku i relaksu. Zadbajmy, aby odpoczęły także nasze stopy, gdyż to właśnie one tego najbardziej potrzebują. Cały dzień znoszą ciężar naszego ciała, a my najczęściej je zaniedbujemy …
czytaj więcej

hotele spa nad morzem

 Pożądanie to czysto zwierzęce uczucie. Zostało nam po ewolucji jako pewna część instynktu. Pożądanie często zaślepia nasz umysł zabijając uczucia wyższe np. miłość. Prowadzi ona do złego. Ale w niektórych przypadkach jest uzasadniona. Mimo wszystko nie…
czytaj więcej